Milda ir Audrys

Kad ir kaip keistai skambėtų, sužinoję, kad nuotaka renka atvirukus, nusprendėmė pagaminti skirtingus kvietimus – atvirlaiškius. Nors visų stilistika ta pati, skyrėsi viršelio nuotraukos. Milda su Audriu, geriausiai žinodami savo svečių charakterį, laisvalaikį, darbus ir nuotaikas, įteikė jiems šiuos dailius atvirukus. Kai kurie draugai turėjo džiaugsmo kvietimą pasirinkti patys.

Bažnyčioje kiekvienam svečiui buvo įteiktas pačių jaunųjų sudarytas ir mūsų pagamintas maldynas – giesmynas. Į jį sugulė mišių skaitiniai, psalmės ir giesmės. Kiekvienas svečias su šia dovanėle galėjo pritarti giesmėmis ir stebėti ypatingai sakralią santuokos sakramento ceremoniją.

Žiedams nešti buvo pasirinkta iš Audrio prosenelės paveldėta ir ilgą laiką kruopščiai saugota maldaknygė. Šis reikšmingas šeimos simbolis dvelkė istorija, prisiminimais, o nešti tokią relikviją – tiesiog garbės reikalas.

Paskutinį vakarą prieš vestuves, draugiškai susėdome su Milda bei Audriu ir jų draugais prie bendro stalo. Visi draugiškai gaminome spalvotą konfeti. Aplink tvyrojo ypatinga atmosfera: atsipalaidavę ir neskubantys jaunavedžiai, jų paslaugūs draugai, atkeliavę kartu su picomis ir vynu, juokas, prisiminimai, šlamantis spalvotas popierius ir žirklių garsai… Rezultatą matote patys!

Po santuokos ceremonijos svečiai buvo pakviesti ant jėzuitų bažnyčios stogo. Čia atsivėrė pasakiška panorama į Kauno senamiestį ir iš lėto tekantį Nemuną. Susirinkusieji sveikino jaunavedžius, vaišinosi mūsų keptais skanumynais bei braškėmis iš močiutės sodo. Kai aplink dvelkia vasariška šiluma, o patys geriausi draugai šalia, pirmosios bendro gyvenimo minutės prasidėjo tiesiog puikiai.

Foto sesija ir linksmybės nusikėlė į sentimentų pilną ir visai be reikalo primirštą Vytauto parką. Mūsų fotografei Otilijai tiksliai pavyko įamžinti atsipalaidavusius, besijuokiančius ir šėlstančius jaunavedžius su gausiu būriu draugų. Įvairūs žaidimai, linkėjimai, dainos… praeiviai tiesiog negalėjo nesustoti ir nepasmalsauti apie čia vykstančias linksmybes.
Mūsų surišta puokštė idealiai tiko jaunajai. Kaip prisipažino pati Milda, jai buvo gaila skirtis su gėlėmis ir perduoti jas kitai merginai. Ar gali būti dar labiau širdį glostantis komplimentas.

Sodyboje vyravo kaimo tematika, tad ir stalo dekoras buvo pasirinktas ta linkme. Spalvų ir gėlių rūšių įvairovė ant stalo, nuotaikingai atrodė visokiausio dydžio ir formų vazelėse. Jas dar papuošėme nėrinukais ir juostelėmis. Šioje spalvų jūroje dailiai įsikomponavo minimalistinės permatomos žvakidės, kurios stalui suteikė jaukumo.

Didžiuojamės svečių chill zonos idėja, kuri buvo padaryta mūsų rankomis. Viskas puikiai derėjo prie kaimo temos. Prikimšome sėdmaišius, sukalėme dėžutes ir jas prikomponavome mažų, kvepiančių puokštelių. Jaunimas sukrito ant minkštų “foteliukų” ir besišnekučiuodami leido pavakarę, grožėdamiesi vakarėjančia gamta.

Kad vakaras eitų turiningai, pasirūpinome istorijomis apie jaunuosius, kurias “sukurti” turėjo svečiai. Dailiose kortelėse sugulė jaunųjų sugalvota istorija apie jų draugystę, kurioje trūko tam tikrų įdomių faktų. Svečiams teko pasukti galvas, norint prisiminti kai kurias datas, vietoves ar frazes iš kartu praleistų vakarų ir užpildyti  šį gražų vestuvių prisimimą jauniesiems.

Šventiškam vakarui įsibėgėjus, svečiai susibūrė jaukiai apšviestame kieme ir vakarą užbaigė skambiomis dainomis. Laimingi jaunieji, patys būdami tokie balsingi ir dar turėdami visą būrį jiems pritariančių  draugų.

palinkejimas m ir a