Krikštas

Krikštynos – ypatingai sakrali šventė. Norėjosi sukurti šventę be didelio šurmulio, savoj aplinkoj ir tik su pačiais artimiausiais. Svečiams padalinome linksmo dramliuko kvietimus, kuriuos papuošė ypatinga nuotrauka – Tauro močiutė laiko ką tik jo gimusio kojytę. Visų nekantriai  laukėme bažnytėlėje.

Mažylio Tauro krikštynos vyko jo senelių namuose. Ką tik senelio nupjauta pievelė, močiutės kepamo pyrago kvapas, sklindantis į šventės palapinę ir patys mieliausi žmonės, kuriuos nusprendėme nustebinti kuklumu, paprastumu ir mielomis smulkmenomis. Ant stalų sumerkėme mažas puokšteles, o servetėles perrišome nėrinuku ant kurio įsitaisė linksmas drambliukas. Palapinėjė pakabinome girliandų, kurios patalpai suteikė šventiškumo. Viskas puikiai derėjo.

Palapinės kampe pastatėme apvalų stalelį, ant kurio susirikiavo šeimai svarbios smulkmenėlės. Draugų atnešti meškučiai, kada pirmą kartą atėjo lankyti mažylį, krikšto dėžutė, kurioje sugulė visi šventės drabužėliai, smulkios dovanėlės ir kiti niekučiai, o pačiame priekyje, tarp meškučiučių, saldainių ir braškių svečiai rado nuotaikingą Tauro krikštynų knygą, kurioje kiekvienas, prie savo nuotraukėlės, mažyliui sukūrė patį nuoširdžiausią palinkėjimą.

Svečiams pasklidus po kiemą, įriedėjo pats tikriausias baltas saldumynų vežimėlis, kurį taip pat puošė linksmojo drambliuko girliandos. Ant vežimėlio kvepėjo ką tik Rugilės iškepti patys gardžiausi saldumynai. Dar buvo ir didžiulis tortas, kurio užteko visiems ir dar pavaišinome kaimynus.

Patiems nuostabiausiems krikštynų svečiams būtinai turėjome padėkoti už skirtą laiką, šventišką nuotaiką, linkėjimus ir žaidimus. Šį kartą nusprendėmė suruošti kakavos, pienos, cukraus ir zefyrų ruošinuką, kuriuo kiekvienas svečias namuose galės mėgautis, kai tik norės prisiminti krikštynų šventę. Ypatingai rekomenduojame išlaukti ilgų rudens vakarų, kada šiltas ir kvepiantis kakavos puodelis leidžia atsipūsti bent akimirkai.

Patiems mažiausiems Tauriuko draugams parūpinome žaislų, supynių ir kitų mini atrakcionų. Vaikai nerūpestingai laikstė pievoje, vis pribėgdami prie desertų vežimėlio pasmaližiauti. Kiek toliau, medžiuose prikabinome krikštynų spalvos juostelių, po kuriomis išrikiavome kėdes foto sesijai. Juostelės smagiai šoko gaiviame vasaros vėjyje, o svečiai noriai pozavo mūsų fotografei Otilijai.