Gita ir Donatas

Pirmąjį pilną išsamų pasakojimą apie mūsų ruoštas vestuves pradėsime nuo pačių paskutiniųjų. Tikriausiai todėl, kad prisiminimai dar šilti, užsimerkus dar galime regėti kiekvieną vestuvių detalę.

Parodysime jums vestuvių kvietimus, kuriuos kūrėme jauniesiems. Gėlių vestuvėse niekada nebuna per daug. Gėlėti kvietimai maloniai pradžiugino šventės svečius: originalu, subtilu ir šilta.

Nuotraukos Nr. 2 ir 3 – fotografo Rimvydo Ivoškio

Sukūrėme puokštę, kurios spalvos ir stilius – iškilmingumas ir paprastumas viename – derėtų tiek su suknelės nėriniais, tiek su jaunosios svajonėmis. O apie tai juk nepapasakosi…

Nuotrauka Nr. 2 – fotografo Rimvydo Ivoškio

Šį kartą jaunevedžiai pageidavo vedybų priesaiką tarti tame pačiame sodybos kiemelyje, kur ir vyko šventė. Buvo pastatytas karališkai baltas kupolas, aplink kvepėjo rožėmis, maloniai jautėsi nupjautos žolės kvapas.  Svečiai patogiai įsitaisė ir stebejo iki ašarų nuoširdžią ir jaudinančią ceremoniją…
Viskas vyko labai jaukiai, po ceremonijos ir sveikinimų nebuvo jokio skubėjimo, blaškymosi. Svečiai grupelėmis išsiskirstė kas sau šiek tiek palaukti, kol jaunieji nusifotografuos. Vieni gaivinosi sultimis ir vandeniu, kiti pildė apklausėles apie jaunuosius arba kūrė jiems laimingo gyvenimo receptus.

Visos šios grupelės nuotraukos – fotografo Rimvydo Ivoškio

Pasmalsauti apie gražiausias savo gyvenimo akimirkas, jaunavedžiai pakvietė svečius į sodybos kiemą. Apžiūrėti čia tikrai buvo ką. Šildant saulutei, aplinkui girdėjosi mamų prisiminimai, nuotaikingos draugų istorijos ir linksmi komentarai, žiūrinėjant smagiai “padžiautas” nuotraukas.

Priešpaskutinė nuotrauka – fotografo Rimvydo Ivoškio

Tarp mišku kvepiančių uogų, dailiai plėvesavo vėliavėlės su svečių vardais ir stalo numeriais. Kiekvienas, beieškantis savo ir smalsaujantis apie kaimyno vietą prie stalo, galėjo pasimėgauti mėlynių ir aviečių skoniu.

Jaukioje lauko teasoje įrengėme sulčių barą. Tokią karštą ir saulėtą dieną ji kvepėjo citrinomis, apelsinais ir uogomis. Svečiai gaivinosi sultimis ir šnekučiuodamiesi improvizavo, gamindami gėrimą sau ir bičiuliams. Aplinkui buvo justi vazonėlyje augančios mėtos aromatas…

Jaunavedžių draugai pralinksmino ne tik  jaunuosius, bet ir visus vakaro svečius, įteikdami jiems Pinjatą. Mėginant išsiaiškinti kokia staigmenėlė slepiasi viduje, visi susiburę aplink gavo teigiamų emocijų dozę, o nuoširdus Gitos ir Donato juokas skambėjo visoje sodyboje.

Stalui papuošti pasirinkome avietinės spalvos  ir jos atspalvių gėles.  Stalo numeris buvo atremtas į spalviškai vestuves atitinkantį sezoninių vaisių indelį. Viskas nepriekaištingai derėjo su svečių dovanėlėmis – dailiais baltais krepšeliais, pilnais prisirpusių ir kvepiančių šilauogių. Krepšelio viduje –  nuotaikingas palinkėjimas.  Vakare, ant stalų uždegus žvakes, salės prieblandoje maloniai sklido šiluma, o liepsnelės atsispindėjo sodybos languose.

Desertų stalas puikiai atitiko šventės “uogų” temą. Aviečių skonio ir kvapo macaron’sai, dailiai išmarginti cake pop’sai, o kur dar mūsų Rugilės keptas naminis sūrio tortas ir visų taip giriamos kanelės! Kitoje stalo pusėje jie derėjo  su šokoladiniais skanėstais ir pačiais tikriausiais uogų keksais.

Nuotrauka viduryje – fotografo Rimvydo Ivoškio

O jau tos lemputės prieblandoje! 30 kartų nerealiai! Visiškas jaukumas.
Beje, vakaro svečius linksmino ir puikią atmosferą savo muzikos ritmais kūrė grupė “Ducky Done”!

Visos šios grupelės nuotraukos – fotografo Rimvydo Ivoškio

{Pasinaudojome fotografo Rimvydo Ivoškio, kuris puikiai įamžino šią šventę, nuotraukomis}
{Visos kitos nuotraukos – mūsų}
{Šventės vieta – Kudrėnų sodyba}
{Nuotakos puokštė – wedmasters}
{Nuotakos suknelė – A&R salonas}
{Dekoras – wedmasters}
{Vestuvių spauda – wedmasters}

Comments are closed.