Giedrė ir Arūnas

Giedrės ir Arūno vestuvėms paruošėme super storo popieriaus solidžius kvietimus. Jaunųjų vardo inicialams sukūrėme atskirą apipavidalinimą su levandu herbu.

wedmasters_vestuviu-planavimas_giedre&arunas_nakutis-ik

Santuokos sakramento ir pačios šventės vieta jaunieji pasirinko savo gimtąjį miestą – Marijampolę.  Diena pasitaikė ypatingai šilta ir saulėta, tad Giedrė su Arūnu galėjo drąsiai įgyvendinti Nakutis Photography sugalvotas idėjas fotosesijai. Plačios šypsenos, mylimas žmogus, o aplink vasariška gamta – tikra harmonija…

Jaunosios puokštę kūrė floristė Marijampolėje.

Tiesą sakant, dirbti su Giedre, nustatant bendrą šventės viziją, buvo labai lengva ir malonu. Pasirinkimas vyko sklandžiai ir greitai, Giedrė nesvyravo ir ilgai negalvojo, ką iš siūlomų variantų pasirinkti. Ji visada svajojo apie levandas, tad šventės dekorui neatsitiktinai pasirinkome būtent jų spalvą. Apvalius stalus nuklojome baklažano spalvos takeliais, nepriekaištingai derančiais prie bendro stalo kolorito. Tokio pat atspalvio stalo korteles sudėjome ant kreminių servetėlių, o svečių vardus išraitėme žėrinčiu auksu. Baltos žvakidės ir vazos nepriekaištingai įsiliejo gėlių jūroje ant vakarienės stalo.

Iš tiesų, dar niekada mūsų mašinos galinė sėdynė neatrodė kaip žydinčių gėlių pieva, kuomet ankstų rytą susikrovėme nenusakomą skaičių didelių, mažutėlių, kvepiančių ir ką tik sukomponuotų puokščių ir puokštelių.

Štai taip atrodė koridorius, kuris vedė į išpuoštą, ir svenčių laukiančią salę. Jau sutemus, žvakės romantiškai apšvietė takelį, o žiedlapiai maloniai skleidė rožių aromatą. Tolumoje dar matosi dirbanti Rugilė, ruošianti užduotėlių stalus svečiams.

Kadangi visas savo sugalvotas idėjas gaminame tik  pačios, tad ir šį kartą, sukome galvas, kuo nustebinti ir pradžiuginti jaunavedžių artimuosius bei draugus. Kadangi aplinka turėjo alsuoti levandų tematika, nusprendėmė, kad būtinai aplink turi jaustis ir jų aromatas. Pasiuvome dailius balto lino maišelius, juos pripildėme džiovintų levandų ir surišome kaspinėliais, ant kurių puikavosi Gedrės ir Arūno inicialai, bei svečių vardai. Maišelius kruopščiai suguldėme krūvelėmis ant apvalių veidrodėlių, kurias dar ir sunumeravome. Mūsų idėja ta, kad kiekvienas pasiemęs savo dovanėlę, sužinojo prie kurio stalo vakarieniaus ir džiaugsis vakaro švente.

Jaunavedžiai prašė, kad staldus stalas būtų didelis, o ant jo netrūktų Rugilės keptų gardėsių. Kaip ir visas šventės koloritas, taip ir desertų stalas mirgėjo levandų atspalviais. Teko gerokai patuštinti savo desertinių indų sandėliuką, kad visos gėrybės galėtų puikuotis ant šio stalo. Buvo sunku atsispirti pagundai paragauti bent pasakiškai saldaus kremo, kai viskas aplink taip šviežia ir kvepia. Šventei besibaigiant, tik kur ne kur gulėjo nuo keksiuko nukritusi mūsų sodo uogytė, o visi kiti kepiniai, garuote išgaravo…

Macaron’sai ir cake pop’sai iš skanėstų krautuvėlės CupCake

Toliau tęsiame pasakojimą Nakutis Photography nuotraukomis. Kaip viskas atrodė atvykus svečiams ir prasidėjus šventiniam vakarui.

 palinkejimas-giedreirarunas-5