Germantė ir Martinas

Laimingi, švytintys ir išsipuošę – Germantė ir Martinas, savo svarbiausią dieną. Ką bepridursi… Įkvepia pasakiškai pradžiai!

Karališkoms vestuvėms – karališki kvietimai. Šią ypatingą  Germantės ir Martino dieną viskas žėrėjo auksu. Mūsų gaminti kvietimai padiktavo svečiams, kad laukia elegantiška, prabangi, stilinga ir išskirtinė puota. Viskas kaip pasakoje…

Jaunavedžiai pasirinko gotikinio stiliaus bažnyčią Kauno širdyje – senamiestyje. Skliautuose aidėjo galinga vargonų muzika, o  kunigas stengėsi kurti ypatingai jautrią ir šventišką atmosferą. Visiems besiklausantiems bėgiojo šiurpuliukai, o daugeliui svečių teko nubraukti skruostu riedančią ašarą. Po ceremonijos, išėjus į lauką, buvo galima grožėtis saulės spinduliais, žėrinčiais šalia tekančioje Nemuno upėje.

Nuotraukoje – mūsų skrupulingai kurta jaunosios puokštė. Germantė pageidavo itin didelės ir masyvios! Kad tą dieną, būtų daug daug gėlių…

Jaunavedžiai fotografuojasi su savo svečiais. Nuoširdžios šypsenos, pakilios nuotaikos, o svarbiausia artimieji ir tikri draugai – gausi įspūdžių popietė!

Moterys ir merginos puošėsi pastelinių spalvų drabužiais, o vyrai rišėjo varlytes.

Fotografuotis jaunieji vyko į Pažaislio vienuolyną. Fotografai – nuostabieji Nakutis Photography. Čia pateikiama didelė dalis jų nuotraukų. Dėkojame už puikiai įamžintus šventės akcentus.

Svečių belaukiant, mūsų komanda dėliojo paskutinius dekoro akcentus restorano salėje. Prašome pasigrožėti ir įvertinti…

Šventės stalus papuošėme pastelinių spalvų puokštėmis. Ant staltiesių patiesėme pelenų rožių spalvos stalo takelius ir dailias servetėles. Jas išlankstėmė taip, kad kiekvienas paėmęs į rankas, rastų išsamų meniu apie jų laukiančią skanią vakarienę. Ant servetėlių sudėliojome originalias svečių korteles, kurių spalvos, detalės ir šriftas derėjo kartu su meniu.

Šį kartą pasirinkome skirtingų formų ir dydžių žvakes bei žvakides. Jų reikėjo nemažai, kadangi stalai šiame restorane yra didesni nei esame įpratę sodinti svečius. Prašmatnioje salėje esančius ypatingai didelius ir  ovalius stalus, jos nepriekaištingai užpildė ant jų susidariusią  baltą erdvę. Aplink kai kurias žvakides ir vazas pabarstėmė dulkelių, kurios dar labiau išryškino visą grožį.

Beje, didelis žvakių kiekis buvo vienas svarbiausių Germantės ir Martino dekoro norų. Paskutinėse mūsų pateiktose nuotraukose pamatysite, kodėl tai pasiteisino milijoną kartų!

Germantė su Martinu pasirinko klasika, prabanga ir romantika dvelkiantį restoraną “Gralis”, kuris labiausiai atitiko jaunųjų šventės viziją.  Nepaprastai dailiame kiemelyje su fontanais, grįstais takeliais ir žydinčiomis gėlėmis aplink, vyksta svečių sutikimas. Bendraujama, susipažįstama ir dalinamasi įspūdžiais iš ką tik įvykusios ceremonijos.

Tik pakilę į šventės vietą svečių akis užkliudė dovanėlės, kurias paruošėme kartu su jaunavedžiais – skirtingi mini kaktusiukai. Germantė ir Martinas patys išaugino šiuos dailius augalėlius kiekvienam svečiui, o mums beliko dailiai suvynioti  į auksu žėrintį popierių ir priderinti dovanėlės detales prie vestuvių tematikos bei aplinkos. Popieriuje išspaudėmė jaunavedžių inicialus, kurie papuošė ir kvietimus.

Dovanėles išdėliojome ant vienos didelio stalo, nes norėjome padaryti didesnį įspūdį ir pabrėžti kiekvienos dovanėlės skirtingumą. Žinoma ir todėl, kad svečiai galėtų patys pasirinkti, kuris kaktusiukas (arba būsimasis augintinis) jiems yra arčiausiai širdies. Užrašas šalia kaktusų – “auginkite meilę“.

Taip paruošėme zoną, skirtą užimti svečius. Laimingo gyvenimo patarimai šeimai, pildomi svečių, parinkti pagal Germantės ir Martino gyvenimo istoriją. Paruošėme palinkėjimų knygą ir momentinį fotoaparatą, kad svečiai patys galėtų įamžinti šventės akimirkas čia ir dabar.

Prisimenate tuos laikus, kuomet kitą vestuvių dieną fotografai jau atnešdavo šventės nuotraukas? Galėdavai išsirinkti  labiausiai patikusias. Technologijos per pastaruosius kelis metus sparčiai pažengė į priekį. Germantės ir Martino vestuvėse svečiams buvo pateiktos nuorodos, kaip naudotis Instagram programa ir dalintis šventės įspūdžiais. Visas jų keltas nuotraukas iš vestuvių dideliame projektoriuje šventės salėje galėjo matyti visi svečiai.

Šios nuotraukos geriausiai atspindi vieną pagrindinių šventės dekoro elementų – aukso ir sidabro dulkes. Kad viskas aplink žėrėtų ir tviskėtų kaip tikroje pasakoje, ant mažo stalelio sudėliojome įvairios tekstūros aukso ir sidabro spalvos dulkelių.  Šį kampelį pavadinome konfeti baru. Čia kiekvienas galėjo pasisemti saujelę dulkelių ir pūsti jas į orą. Svečiai, iš įvairių blizgučių darydami savo konfeti, fotografavosi momentiniu fotoaparatu. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad po tokių linksmybių auksu žėrėjo ir salės grindys! Beje, nei merginų makiažai, nei suknelės nebuvo sugadintos (arba dėl geros nuotaikos to niekas nepastebėjo).

Svečių palinkėjimai kartu su momentinio fotoaparato nuotraukomis sugulė čia, į mūsų surištą knygą. Auksinis viršelis su jaunųjų vestuvių skiriamuoju ženklu ir stori prislopintos rožinės spalvos lapai. Kiekvienas lapas buvo skirtas tam tikriems svečiams, kad kiekvienas žinotų, kur jam išlieti savo mintis, ir vakaro metu lapai buvo išrišti, kad nesukeltų eilės prie palinkėjimų knygos. Vėliau visus lapus gražinome ir saugiai surišome.

Dar šiek tiek detaliau apie stalo ir šventės dekorą. Pateikiame wedmasters darytas nuotraukas:

Kuo labiau temo, tuo viskas atrodė tik gražiau. Languose pradėjo atsispindėti žvakių liepsnos, blizgučiai vis labiau žėrėjo, o atspindžiai aukso ir sidabro induose žaidė su šviesa.

Vakaro eigoje nuotakos puokštė prisiglaudė prie konfeti stalo. 

 

Šios žaliuojančios dovanėlės pradžiugino svečius. Buvome apdovanotos ir mes! Paskutinėje nuotraukoje parodome, kaip kaktusas prisiglaudė ant lentynos vienos iš mūsų namuose.

O štai nuotraukos, kurias mums atsiuntė jaunoji, jau iš pačios vakaro pabaigos. Dekoruojant šventės vietą, ant restorane esančių erdvių palangių, išdėliojome kelias dešimtis žvakių, kurių visas nuostabumas atsiskleidė visiškai sutemus. Šalia sustatėmė gausybę  Germantės ir Martino nuotraukų iš draugystės laikų elegantiškuose rėmeliuose. Net neverta aprašinėti aplink supančio grožio ir atmosferos, kai jaunieji šoko savo pirmąjį šokį. Manome, kad pavyko sukurti maksimaliai magišką atmosferą!

 linkejimas germ&mart

Comments are closed.