Aistė ir Mindaugas

Aistė ir Mindaugas yra viena iš tų jaunavedžių porų, kurios mums įstrigo į atmintį ilgam kaip pozityvo užtaisas. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie jų šventės, pagaminti kvietimus, padėti su spalvų pritaikymu, padekoruoti stalus, staliukus, šen bei ten pamėtyti gėlių ir sukurti šventės viziją – na žinote, kaip visada!

10683646_1071721612847433_3760060134569564758_o

Šiek tiek pasigrožėkime jų vestuvių šventės akimirkomis ir tuomet aprašysime, ką regėjo mūsų akys tą dieną.

 

10286780_1071721786180749_4585445562946900138_o

11036529_1071721749514086_8063863682285475170_o

Jau gamindamos vestuvinius kvietimus šiaip porai supratome, kad ji – ypatinga! Žaismingsi, gyvai ir savitai pakvietėme į vestuves, taip jas ir atšvęsime!

wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-24

 Kuomet susipažinome su Aiste ir Mindaugu, jie jau žinojo, kur norėtų švęsti savo vestuves – pušų apsupty, ant upelio kranto. Važiuojant pirmą kartą į sodybą, teko paklaidžioti, o ir kartelį draugiškai paklausti kur galima rasti šią paslaptingą vietelę. Pasirodo nieko sudėtingo, o vaizdas išties romantiškas. Aplink sodybą ir jos namelius tik pušynas ir tekanti Šventosios upė, kuri tokią kaitria diena viliojo atsigaivinti.

wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-32

Aistė ir Mindaugas susižavėjo violetinių atspalvių ir karališkosios auksinės spalvų gamos idėja. Tad ir puokštėse vyravo tik ši spalva kartu su dailiai išpjautytu stalo numeriuku, kuris tarsi šoko kartu kvepiančiomis gėlėmis. Kad visko nebūtų per daug, ant sniego baltumo staltiesės patiesėmė tamsiai violetinius stalo takelius, o žvakes bei puošimo indus parinkome žėrinčios aukso spavos. Stalo kortelės – dar kito violetinio atspalvio, buvo prisegtos mažutėliu segtuku ir pritaisytos prie baltos servetėlės kišenėlės.

wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-10

Susodinimo planas labai dailiai pritiko šalia įėjimo į vaišių salę, kuriame kiekvienas svečias rado savo vietą prie stalo, o taip pat ir informaciją apie nakvynės vietą. Tam parinkome baltas kopetėles, kurias tereikėjo padekoruoti švelniai violetinėmis roželėmis

wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-29

Kaip ir visoje vestuvių šventėjė taip ir ant desertų stalo puikavosi įspūdingi violetinių atspalvių desertai. Neatsimenu, kaip puošiant desertų stalą ir viską dėliojant į indus, nekilo pagunda jų paragauti. Tiesą pasakius, tikrai kilo, nes visi skanumynai taip kruopščiai sugalvoti ir iškepti su tokia meile, kad papildomai šalia beveik nereikėjo dekoracijų. Užteko spalviškai tinkančių žvakių, rožių grakščiose vazelėse ir stalas iš tolo viliojo prieti ir paskanauti visų šių gėrybių… o priėjus buvo juntamas kvapniųjų frezijų aromatas.

wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-18wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-19

Aistė su Mindaugu pasirodė besantys tikri gėrimų ir užkandžių gurmanai, tad ir jų vestuvėse buvo neapseita be kelių rūšių viskio, nuostabaus skonio alyvuogių, kumpio ir sūrių! Manome, kad viziją įgyvendinti pavyko puikiai, vyravo medis, prie kurio puikiai derėjo gintarinės viskio bei gelsvos sūrių spalvos. Atskirai kiekvienam gėrimui pagaminome informatyvias etiketes, o patį viskį išpilstėmė į vis kitokį grafiną. Kitoje pusėje padarėmė užkandžių kampelį, tarp kurių visų mėgiami sūriai, alyvuogės ir kiti pagardukai. Vakaro svečiai, ypač vyriškoji kompanija teigiamai įvertino tokį stilingą, linksmą ir naudingą kampelį!

Ant atskirų staliukų sudėjome dovanėles “jiems” ir “joms”. Damoms Aistė pati išaugino augalėlius, kurie puikiai pritiko prie bendro vestuvių spalvų derinio, o džentelmenai galėjo vaišintis, ar tiesiog pasiimti gintarinius viskio buteliukus, kuriuos parinko Mindaugas.

wedmasters-vestuviu-planavimas-dekoras-aiste-mindaugas-25

Foto sesijos vieta pušynėlyje įrengėmė foto vietą, kur svečiai pozavo kartu su jaunaisias. Tam panaudojome rausvos spalvos užuolaidėles, kurios kartu su prancūziško stiliaus kėdutėmis sukūrė romantikos ir lengvumo jausmą, o šalia primerkėme šventei pasirinktos violetinės spalvos gėlių, kurios dar turėtų atlaikyti 32 laipsnių karštį.